GEODEZJA PRUCHNIK sp. z o.o.
ul. Bolesława Pobożnego 9, 62-800 Kalisz
tel. 62 / 766 36 74, fax 62 / 753 26 53
kom. 885 99 44 55
biuro@geodezjapruchnik.pl

biuro 01GEODEZJA PRUCHNIK sp. z o.o. powstała w 2015 roku w wyniku przekształcenia rodzinnej firmy "Geodezja" Zakład Usług Ryszard Pruchnik, której początek działalności datuje się od roku 1995, choć doświadczenie zawodowe założyciela firmy od końca lat 50. Wszystkim klientom trafiającym do naszej firmy gwarantujemy pełną obsługę geodezyjną w zakresie przygotowania i realizacji wszelkich inwestycji o charakterze budowlanym, instalacyjnym, tak w zakresie wykonawstwa jak i regulacji stanu formalno-prawnego. Naszymi usługobiorcami są zarówno duże przedsiębiorstwa i instytucje jak i klienci indywidualni, którym chętnie doradzamy także w zakresie organizacji prawnej planowanych inwestycji.

Gwarantujemy wysoką jakość, fachowość obsługi oraz krótkie terminy realizacji.

Dzięki stale unowocześnianemu sprzętowi firma bez przeszkód i w terminie realizuje zlecenia na terenie swojego regionu (usługi geodezyjne wykonujemy głównie na terenie miasta Kalisza oraz powiatów: kaliskiego, ostrowskiego, krotoszyńskiego i pleszewskiego). Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach do pomiarów geodezyjnych ( np.: elektroniczne dalmierze, niwelatory, odbiornik gps). Posiadany sprzęt i oprogramowanie komputerowe, pozwalają wyspecjalizowanej kadrze wykonywać wszelkiego rodzaju roboty geodezyjne.

Firma posiada odpowiednie zaplecze (własny obiekt biurowy w pełni wyposażony w specjalistyczny sprzęt ), pobudowany w 2000 r. przy ul. Bolesława Pobożnego 9 w Kaliszu, oraz wszelkie niezbędne w naszej pracy akcesoria geodezyjne. Obecnie w Zakładzie jest zatrudnionych osiemnaście osób.

 

 

 

biuro 02Z większych obsług inwestycji wykonywanych w ostatnich latach wymienić trzeba :

  • pięć mostów nad rzekami w Kaliszu,
  • trzy ciągi komunikacyjne dla pieszych nad ciekami (tzw.: kładki ) ,
  • kompleksową obsługę budowy dróg : ul. W. Stańczukowskiego i ul. Korczak w Kaliszu, drugi etap Trasy Bursztynowej w Kaliszu, obwodnicy miejscowości Nowe Skalmierzyce,
  • kompleksowe obsługi budowy i inwentaryzacji hal produkcyjnych Przetwórni Owoców i Warzyw "Fructon" ,„Agro Borków”, "COM40", "CORRECT", "PORTOS", Zakładów Jedwabniczych "Wistil", Przetwórstwa Spożywczego "Tomiz", zakładu "NEW PLAST", Zakładu Unieszkodliwiana Odpadów Komunalnych "Orli Staw", marketu "Piotr i Paweł", "LIDL", galerii "Tęcza", magazynu osadu odwodnionego na terenie oczyszczalni ścieków
  • obsługi budowy wraz z pomiarami pionowości kilkudziesięciu wież telefonii komórkowej,
  • budowy sieci energetycznych dla firm z grupy "Energa"

 

 

 

 Firma GEODEZJA PRUCHNIK wykonuje mapy numeryczne (obiektowe) w programie GEO–INFO w środowisku AutoCAD-a, a produktem finalnym są wyploty na papierze, folii, lub przekazywane na płytach CD. Do większych opracowań map numerycznych należy także zaliczyć stworzenie map zasadniczych (z urządzeniami podziemnymi) dzielnic : Chmielnik i Rypinek w Kaliszu oraz aktualizacji osiedli Dobrzec, Majków.

Firma nasza wykonała mapy numeryczne ewidencji gruntów i budynków wielu obrębów miasta Kalisza, miast: Odolanów, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Kępno, Ostrów Wielkopolski, Raszków oraz miejscowości powiatu ostrowskiego, krtotoszyńskiego, ostrzeszowskiego.